13.POPOVIĆ 5 - 4-1 3-1 1+0
14.TOPIĆ 7 6-5 3-1 2-0 1+1
  - - - - - -

šut ukupno 49% 51-25
skokovi 16 (9+7);asistencije 6;osvojene lopte 12;izgubljene lopte 10;lične greške 26
5 ličnih: Jestratijevic 35.min Topic 38  Stanojevic 40 min

Panathinaikos:Alvertis 19(2x3),Koh 2,Patavukas,Ikonomu 7,Djentile 6(2),Bodiroga 16,Buduris 1,Burk 2,Radja 23

Dobar basket u "Pioniru",nazalost,jos jedan poraz naseg tima i pored mozda najbolje igre ove sezone. Utakmicu su obelezile nase izgubljene lopte u lkucnim trenucima,trojke Bolica i igra Dina Radje,koji je i bio igrac utakmice.Nasa tri centra su postigla samo 4 poena vise od njega samo sto dovoljeno govori,a Stanojevic i Jestratijevic su prvo poluvreme zavrsili sa po 3 licne.Ovaj put slobodna bacanja 21-18,znaci za svaku pohvalu,ali za 3p 18-6.
Kljucni momenti utakmice su bili kad smo poveli sa 7 razlike i izgubili 2 lopte i dozvolili Pao-u da se ponovo vrati u igru,sto je bilo oko 25-og minuta,zatim na 2-3 min. do kraja kad smo im dozvolili ofanzivan skok nakon cega Alvertis pogadja trojku,i pretposlednji nas napad,Rakocevic je sa leve strane isao na ulaz,pada,utisak svih u hali,a cini mi se i svih koji su gledali utakmicu,da je bio fauliran,ali Bodiroga hvata loptu.Nakon toga biva fauliran,pogadja drugo bacanje,i postavlja konacan rezultat.Bolic je pokusao sa nase polovine,lopta se odbija od table,udara u obruc sa unutrasnje strane,ali.....

Delije-svaka cast.Cela nasa strana je prestajala celu utakmicu i navijala.Naravno,bilo je podrske i sa ostalih strana,pogotovu kad su se pevale pesme koje se ponavljaju (npr. "Kada igras Zvezdo ti...").Samo navijanje je bilo velikim delom upereno prema (protiv) Radje,ali mozda ga je to samo jos vise motivisalo...