šut ukupno 54% (61-33);Fenerbahče 40% (59-24);
osvojene lopte 8(Rakocevic 3),Fenerbahče 9
izgubljene lopte 9,Fenerbahče 12
lične greške21,Fenerbahče 17

Fenerbahče: Kurtoglu, Kalamiza8, Abi, Enden, Tabak14, Kutlaj25, Apajdin9, Mekre6, Gilmor2, Lokmancuk2

Sta da vam kazem...... toliko smo bili bolji da je bilo pomalo i dosadno.Stavise, zaspao bih da nije bilo atraktivnih poteza nasih igraca i navijanja DELIJA,kojih je ovoga puta bilo u manjem broju od onog na koji smo navikli. SAMO 4000-4500 ljudi u Pioniru... razlog meni nepoznat.Mozda nisu znali da je cena 50din.

Pocelo je blago zabrinjavajuce vodjstvom gostiju 6:0,ali tu pocinje prva serija nasih koji dolaze do 16:8.Tu se igra malo primirila,a Turci priblizili na 25:22. Tu pocinje druga serija koja dovodi do 40:22. Sta vise reci.... dodavanja iza glave Popovica koji je bio najbolji u prvom poluvremenu i imao cak 8 asistencija,pored zapazenog ucinka u odbrani.Topic je skakako i skakao da bi u drugom zaredjao nekoliko poena i stigao do dvocifrenog ucinka. Bolic dobar i u odbrani i napadu,prilicno dobro je zaustavio Kutlaja (menjala su se 3-ca na njemu,ali ipak je glavni cuvar bio Bolic), koji jeste postigao 25 poena ,ali vecinu kada je vec sve bilo gotovo,a bogami i neke iz nemogucih pozicija. Jestratijevic nije u pocetku mogao da se nosi sa Tabakom i bio je pravovremeno zamenjen Stanojevicem koji je standardno dobro odradio posao.Rakocevic,konacno racionalan, a bogami i imao je i 3 za njega neuobicajene, asistencije, sto je za svaku pohvalu,ali moze se to i povecati.Dobar u  odbrani,borben,siguran u napadu.

Drugo poluvreme odigrano je rutinski i prilicno disciplinovano i pored visokog vodjstva. Istina da smo u 2-om primili 10 poena vise,ali zadnja 3 minuta igrali su igraci koji dobijaju malu minutazu,pa su gosti smanjili sa rekordnih 81:51. Mozda bi se tu mogla staviti jedina zamerka treneru koji je mogao duze da ostavi Radmanovica u igri,kod koga je primetna jako velika zelja za dokazivanjem,te je stoga i previse solirao,sto je ,cini se, potpuno razumljivo kada neko ne igra.